Warning: mysql_free_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/skornik2/domains/bona-espero.pl/public_html/elementy/glowka_bread.php on line 19
napis alt
napis alt
ONDA - miot J

Miot J Bona Espero urodzony 22.04.2016
 4 pieski & 
4 suczki

JAGODA "Querida" (czarno-biała, ogon długi) - PL
JOLIE (biało-czarna, ogon długi) - PL
JUANITA "Tequila" (czarna z białym, ogon długi) - PL
JARMILA (brązowo-biała, ogon długi) - DE
JADRAN (czarno-biały, ogon krótki) - DE
JACK BLACK "Strupi" (czarny z białymi znaczeniami, ogon półdługi) - DE
JONAGOLD "Vermuth"(brązowo-biały, ogon krótki) - PL
JANOSIK "Josh" (czarno-biały, ogon długi) - DE, reproduktor

ONDA Bona Espero "Perła" - jest suczką średniej wielkości, harmonijnie zbudowaną, o mocnym kośccu, pięknej głowie, umaszczeniu czarnym z białym znaczeniem na przedpiersiu. Mimo młodego wieku ma na swoim koncie wiele sukcesów wystawowych oraz tytułów, jest Multichampionem i Interchampionem. Ma świetne wyniki badań zdrowotnych. Jest suczką o przyjaznym, rodzinnym charakter, wesoła, bardzo żywiołowa, skoczna, wszechstronnie utalentowana, uwielbia wodę, bardzo chętnie skacze i nurkuje, z wielką pasją pracuje jako pies myśliwski.
Potomstwo Perły oraz jej Mamy Bezy z poprzednich miotów ma się dobrze, mieszka w Polsce, Niemczech, Holandii, Belgii, Austrii, są wśród nich Championy Polski i Niemiec.

BUEN AMIGO Perro de Agua, urodzony w Czechach, po rodzicach ze słynnych hiszpańskich hodowli, z doskonałym rodowodem - pies o harmonijnej, zwartej, mocnej budowie, o pięknej głowie, doskonałej jakości sierści, płynnym, wydajnym ruchu, bardzo przyjaznym i otwartym charakterze. Amigo ze względu na młody wiek, jest na początku swojej kariery wystawowej, ale już ma sukcesy, rozpoczął Championaty Czech, Polski oraz Interchampionat. Mimo młodego wieku zaczyna już budzic zainteresowanie wśród hodowców europejskich jako reproduktor :-) Gościliśmy go w naszej hodowli i dał się poznac jako wspanialy towarzysz zabaw dla naszych suczek. Amigo jest koloru brązowo-białego (znaczenia irlandzkie), ma naturalnie krótki ogon. Amigo jest gruntownie przebadany z jak najlepszymi wynikami, podobnie jak nasze suczki.

BUEN AMIGO Perro de Agua    X   ONDA Bona Espero1. tydzień

females: JAGODA, JOLIE, JUANITA, JARMILA
males: JADRAN, JACK BLACK, JONAGOLD, JANOSIK

3 tygodnie

females: JAGODA, JOLIE, JUANITA, JARMILA
males: JADRAN, JACK BLACK, JONAGOLD, JANOSIK

6 tygodni

JAGODA, JOLIE, JUANITA, JARMILA

JADRAN, JACK BLACK, JONAGOLD, JANOSIK

dołączone dokumenty


© www.bona-espero.pl | CMS system zarządzania treścią 3w-cms | engine solidside