Warning: mysql_free_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/skornik2/domains/bona-espero.pl/public_html/elementy/glowka_bread.php on line 19
napis alt
napis alt
AQUA - miot Y
Miot Y Bona Espero urodzony 7.05.2016
4 pieski & 1 suczka 

YENNEFER "Jena" (brązowo-biała, ogon krótki) - DE
YUGO WIND "Yugo" (brązowo-biały, ogon długi) - PL
YATTAMAN "Bagus" (biało-brązowy, ogon półdługi) - BE
YOSHI "Willy" (brązowo-biały, ogon długi) - DE
YASUMI "Wafel" (brązowo-biały, ogon długi) - PL, pies reproduktor w hodowli Perro De Pies
YUCATAN "Bruno" (brązowo-biały, ogon długi) - DE

AQUA Canis Marinus "Beza" - Mama miotu "Y" - nieco delikatniejszej budowy niż jej córka Perla, o umaszczeniu biało-beżowym, co jeszcze dodatkowo nadaje jej delikatności... ma jednak w sobie ogromną siłę... o wielkim instynkcie macierzyńskim, świetnym zdrowiu, kondycji i sylwetce... dlatego zdecydowaliśmy, że jeszcze raz zostanie Mamą.
Potomstwo Perły oraz Bezy z poprzednich miotów ma się dobrze, mieszka w Polsce, Niemczech, Holandii, Belgii, Austrii, są wśród nich Championy Polski i Niemiec. Beza doczekała się już także wielu wnuków :-)
Obie suczki są Multichampionami i Interchampionami, mają świetne wyniki badań zdrowotnych. Szczegóły w zakładce "Nasze psy"

BUEN AMIGO Perro de Agua, urodzony w Czechach, po rodzicach ze słynnych hiszpańskich hodowli, z doskonałym rodowodem - pies o harmonijnej, zwartej, mocnej budowie, o pięknej głowie, doskonałej jakości sierści, płynnym, wydajnym ruchu, bardzo przyjaznym i otwartym charakterze. Amigo ze względu na młody wiek, jest na początku swojej kariery wystawowej, ale już ma sukcesy, rozpoczął Championaty Czech, Polski oraz Interchampionat. Mimo młodego wieku zaczyna już budzic zainteresowanie wśród hodowców europejskich jako reproduktor :-) Gościliśmy go w naszej hodowli i dał się poznac jako wspanialy towarzysz zabaw dla naszych suczek. Amigo jest koloru brązowo-białego (znaczenia irlandzkie), ma naturalnie krótki ogon. Amigo jest gruntownie przebadany z jak najlepszymi wynikami, podobnie jak nasze suczki.
Więcej informacji i zdjęcia Amigo przy opisie miotu J ONDA Bona Espero.1. tydzień

YUGO WIND (male), YENNEFER (female), YATTAMAN (male)

males: YOSHI, YASUMI, YUCATAN

5 tygodni

YENNEFER (female), YUGO WIND (male), YATTAMAN (male)

males: YOSHI, YASUMI, YUCATAN

POWRÓT DO LISTY MIOTÓW © www.bona-espero.pl | CMS system zarządzania treścią 3w-cms | engine solidside